0

Společnost HBO minulý rok v rámci festivalu SXSW otevřela zábavní park ve stylu seriálu Westworld. Letos se v rámci finální sezóny seriálu Hra o trůny rozhodla fanoušky pozvat do fiktivního světa Západozemí a zároveň zvýšit počet dárců krve.

HBO a reklamní agentura Droga5 vytvořily kampaň „For the Throne“, v rámci které spolupracují s americkým Červeným křížem, kde se účastníků ptají „Will you bleed for the throne?“ (Jste ochotni krvácet kvůli trůnu). Fanoušci si mohou prohlédnout Západozemí a zažít klíčové zápletky ze seriálu a okusit, jaké to je být v kůži některých postav, které již v seriálu ztratily krev.

„Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme mobilizovat globální armádu fanoušků seriálu Hry o trůny, aby pozitivně ovlivnili svět,“ uvedl ve svém prohlášení Zach Enterlin. „Ve spolupráci s americkým Červeným křížem vytváříme jedinečnou platformu pro zapojení naší nesmírně vášnivé fanouškovské základny, a nakonec předvádíme statečnost a odvahu těchto fanoušků, kteří jsou ochotni zajít tak daleko, že budou krvácet kvůli trůnu.“

Každý, kdo se zapojí do dárcovství krve nebo krevních destiček, získá šanci vyhrát cestu na světovou premiéru seriálu.