Společnost Formia pomáhá leteckým společnostem vytvářet lepší spotřebitelský zážitek

Formia je společnost, která se specializuje na sady s luxusním vybavením. Nyní přebírá koncept souprav pro cestující v letadle, aby je vylepšila. Společnost již spolupracuje se leteckými společnostmi, jako jsou Malaysia Airlines, Singapore Airlines a Qatar Airways, a přináší high-end sady všem cestujícím.

Cílem společnosti Formia je poskytovat cestujícím produkty, které jsou užitečné jak během jejich letu, tak po dosažení konečného cíle. Soupravy jsou vybaveny položkami, které zlepšují zkušenosti během letu, jako je balzám na rty a krém na ruce pro ochranu před suchým kabinovým vzduchem, stejně jako výrobky s delší životností, jako je vonná svíčka nebo pletená čepice, které poskytují prvek luxusu a mohou být použity později. Značka se zaměřuje také na víceúčelové předměty jako jsou ohřívače krku na cesty do destinací, kde je chladné počasí.

Tyto soupravy jsou navrženy jako dárek cestujícím pro vybrané letecké společnosti, který nabízí pocit luxusu a podporuje pozitivní vztahy mezi spotřebitelem a značkou tím, že poskytuje produkty, které slouží k účelům i mimo letadlo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766