Rembrandt opět ožívá pomocí série malířských výukových programů

Finanční instituce ING a reklamní agentura JWT se opět spojily, aby vdechli život Rembrandtovi. Tentokrát pomocí technologie a dat vytvořili sérii malířských výukových programů prostřednictvím instruktážních videí „The Rembrandt Tutorials“.

První krok zahrnoval konzultaci s Rijksmuseum v Amsterdamu, které ING sponzoruje, aby bylo možné analyzovat Rembrandtovu osobnost a malířskou techniku k vytvoření samotných cvičení. Poté ve spolupráci s Dutch Language Institute překládali text do Nieuwnederlands, což je typ holandštiny, ve kterém se mluvilo v té době. Nakonec JWT a ING spolupracovalo s Carnegie Mellon v Pittsburgu, aby oživily Rembrandtův hlas na základě struktury jeho hlavy a krku z jeho portrétů.

Nyní si mohou návštěvníci webové stránky ING prohlédnout výukové programy, které pokrývají celou řadu dovedností a témat, včetně přípravy, skicování, a souhry světla a tmy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762