0

Aplikace Stoop chce dodávat smysluplnější obsah přímo do chytrých zařízení uživatelů. Aplikace funguje jako na principu aplikací nabízející podcasty. Najdete zde knihovnu, kterou si uživatelé mohou procházet a vyhledávat newslettery, které rozesílají konkrétní stránky. Případně, když uživatelé narazí na stránky, u kterých by se chtěl přihlásit k odběru, tak se mohou zaregistrovat pomocí e-mailové adresy Stoop. Newsletter je pak odeslán přímo do jejich aplikace. Navíc autoři aplikace Stoop plánují spolupráci s vydavateli, aby na webu vydavatele poskytla okamžité tlačítko odběru Stoop.

To vše je řízeno přesvědčením autorů, že newslettery poskytují hlubší obsah redakčního stylu, který může propojit uživatele s tím, co vidí na zpravodajských zprávách. Kromě toho si uživatelé otevírají aplikaci Stoop, jako by se jednalo o ranní noviny, aby si mohli přečíst důležité zprávy. Díky tomu mají uživatelé přímý kontakt s vydavateli.

Aplikace Stoop od společnosti OpenBundle je zdarma jak pro iOS, tak i pro Android, ačkoli je ve vývoji prémiová nabídka. Vydavatelé mohou kontaktovat Stoop a přidat do jejich newsletter do aplikace.