Společnost Atolla nabízí osobní produkty péče o pleť na základě algoritmu

Společnost Atolla založily Meghan Maupin a Sid Salvi spolu s Dr. Ranellou Hirschovou. Ta nabízí vědeckou metodu péče o pleť. Eliminuje pokusy a omyly, čímž drasticky snižuje množství odpadu. Použitím strojového učení a proprietárního algoritmu vytváří Atolla sérum, které jsou vytvořeno speciálně pro každého uživatele. Sleduje změny vlhkosti kůže, oleje a pH pokožky na základě diety, počasí, alergii a dalším.

Atolla pošle každému účastníkovi uživatelsky přívětivou testovací soupravu, aby zjistila hladinu oleje, vlhkosti a pH. Pomocí doprovodné aplikace uživatelé nahrávají své výsledky (není třeba něco zasílat zpět k analýze), k tomu několik selfíček a nastavení cílů v rámci pokožky – ať už se jedná o redukci linek nebo odstranění skvrn. Ze získaných informací dokáže Atolla nejen vybrat nejúčinnější přísady, ale umožňuje jednotlivcům vybrat si z jejich preferovaných produktů.

V tuto chvíli Atolla sbírá peníze na Kickstarteru, kde si můžete službu získat z cenu 240 dolarů, čím získáte roční předplatné péče o pleť, ale existují zde i další možnosti.

More Stories
Ovie Smarterware vás upozorní na blížící se konec trvanlivosti potravin