Spánková sada od Nue Co. používá přírodní látky k vyvolání klidného spánku

Spánková sada od Nue Co. se skládá ze dvou odlišných složek a pomáhá při usínání (a udržení ve spánku) snadnějším a příjemnějším způsobem. Nue Co. Sleep Kit obsahuje sprej s vysokým obsahem hořčíku a kapky, které uklidňují tělo a mysli, čímž poskytuje klidný spánek, a to bez nežádoucích účinků, které se mohou projevit další den. Všechny ingredience používané v obou produktech nevyvolávají závislost, jsou bez alkoholu a téměř nemají vůni.

Sprej obsahuje hořčík, ale dále se uvnitř nachází levandule a arnikový olej. Sprej se používá ke snížení svalového napětí v obličeji a poskytuje pocit mírného brnění. Sleep Drops je tinktura, která obsahuje kořen kozlíku lékařského mučenku, šantu kočičí, a heřmánek. Všechny tyto přísady pomáhají k únavě přírodní cestou, aniž byste byli druhý den zmátořeni.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766