Startup Tipi zjednodušuje proces check-inu na hostelech

Australská startup Tipi vytváří chytřejší hostely tím, že nabízí hostům snadnější způsob, jak provést check-in. Aplikace Tipi začala původně jako sociální síť, která pomáhá lidem spojit se s ostatními cestujícími a sdílet tipy o nejlepších možnostech, které mohou na určitém místě podniknout nebo navštívit. Nyní Tipi umožňuje ubytovacím zařízením vytvořit chytrý systém pro check-in tím, že si hosté mohou stáhnout do mobilu klíče od pokoje.

Aplikace Tipi poskytuje každému zákazníkovi při příjezdu jedinečný přihlašovací pas, který umožňuje hostům vyhnout se frontám při check-inu. Aplikace upozorní uživatele, když je jejich pokoj připraven a odemkne jejich dveře. Kromě toho se uživatelé mohou setkat s dalšími hosty v aplikaci a zjistit, co se děje v okolí nebo kdykoliv posílat zprávy recepci.

S rychlou check-in službou umožňuje Tipi ubytovacím zařízením, aby byli jejich hosté spokojeni, zlepšili hodnocení a více interagovali online. Tipi má v současné době uživatele ve více než 150 zemích po celém světě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766