Šála Bioscarf dokáže filtrovat znečištěný vzduch, který dýcháte

Znečištění ovzduší představuje velké riziko pro životní prostředí a zdraví lidí po celém světě, proto má šála Bioscarf v sobě zabudovaný vzduchový filtr, čímž nabízí módní a pohodlnou alternativu ke stávajícímu znečištění ovzduší a energetickým maskám.

Podle společnosti Bioscarf dokáže filtrovat v průměru 99,75 procent všech vzdušných částic, čímž chrání uživatele od množství nečistot ve vzduchu, které mohou škodit zdraví a vyvolat alergie. Mezi ně patří pneumonie, chřipka, tuberkulóza, pyl a kouř. Šála je dlouhá asi 2 metry a uživatelé jej mohou podle potřeby upravit a utáhnout. Je vyrobena z polyesteru a je k dispozici v bílé, černé, zelené a maskované barvě.

Dále společnost vytvořila program „Bioscarf Plus One“. Díky tomu společnost za každou prodanou šálu věnuje další šálu někomu, kdo žije v prostředí se špatnou kvalitou ovzduší. Spoluzakladatelka společnosti Hazel Solle řekla: „Je čas nejen zvýšit povědomí o této problematice, ale hlavně dát mnoha lidem v ohrožení, kteří nemají prostředky k tomu, aby se nějak ochránili, aby jim pomohli v boji proti znečištění ovzduší na denní bázi.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766