S aplikací EyeFitU najdete správnou velikost oblečení, aniž byste museli navštívit prodejnu

Retail je neustále se měnící průmysl, díky neustále rostoucímu množství dat o tom, jak se spotřebitelé chovají v online i offline prostředí. Nicméně online nakupování má stále nevýhodu, že ne všechny tabulky velikosti jsou stejné. To, co říká jeden obchod, nemusí odpovídat mírám v jiném obchodě.

EyeFitU je aplikace, která má tento problém řešit. Funguje jako módní asistentka. Uživatelé si vytvoří profil, kde vyplní i své míry a preference. Pak aplikace funguje dvěma způsoby. Buď si uživatelé mohou procházet online nabídku společností, jako jsou H&M nebo Bonobos. Poté si vyberou zboží a EyeFitU doporučí velikost, která jim přesně sedne. Druhá funkce aplikace je doporučení oblečení na základě nejnovějších trendů. Celkově se EyeFitU snaží zabránit zbytečnému vracení zboží, které zákazníkům nesedne. EyeFitU využívá strojové učení ke zpracování dat od uživatelů, aby opravdu nabízel přesné míry.

Uživatelé si dále mohou v aplikaci vytvořit více profilů, pokud by chtěli nakoupit něco pro své blízké. EyeFitU je zdarma jak na App Store tak i na Google Play. Společnost nedávno oznámila svou B2B platformu, která je nyní k dispozici pro integraci e-shopů prostřednictvím SaaS modelu.