Nový reklamní systém pro televize umožňuje publikování aktuálních informací

V pražské kreativní agentuře Isobar vznikl systém zvaný Never Ending Brand Execution (NEBE), což je nástroj, který umožňuje zobrazovat v televizních reklamách informace aktuální informace (ne starší než pět minut). NEBE je nástroj, který stojí mezi zdrojem dat na straně klienta a finálním výstupem na straně televize (nebo jiné digitální platformě). Díky tomu lze zpracovávat data v reálném čase podle potřeby daného kanálu a dokáže k nim přidat i další metainformace.

Jako první si tuto technologii mohla vyzkoušet sázková kancelář Sazka a televize Nova, kdy se v televizních spotech zobrazovali aktuálními kurzy na dané sportovní utkání, které běželo na televizi Nova Sport. V budoucnu by mělo být možné využít nástroj i na ostatních televizních stanicích v Česku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766