0

Trávení nepřiměřeného času se sociálními sítěmi může podporovat antisociální chování a rodiče často bojují s omezováním času na telefonech u svých dětí. Nová aplikace s názvem ourValues ​​má za cíl učit děti rodinných hodnot a řídit jejich čas strávený na obrazovkách.

Australský podnik 3 Chiefs navrhl aplikaci ourValues ​​s cílem vytvořit prostředí, v němž rodiče řídí používání technologií u svých dětí. Rodiče si mohou vybrat, kolik času mají jejich děti používat zařízení každý den. Mohou také rozhodnout o souboru povinností, které jejich dítě má splnit. Na základě plnění těchto povinností se určí, zda mohou děti trávit čas na telefonu stejně, více nebo méně. Tento systém odměňování pomáhá motivovat děti ke spolupráci s rodiči a plnit své každodenní úkoly.

Rodiče mohou spravovat čas svého dítěte z vlastních zařízení. Mohou také kdykoli upravit profil svého dítěte. Uživatelé mohou synchronizovat jeden účet s neomezeným počtem zařízení iOS nebo zařízení Android. Pro rodiny s více dětmi umožňuje aplikace ourValues ​​uživatelům vytvářet přizpůsobené profily pro každé dítě. Aplikace pro Android má navíc dvě funkce. Jednak nabízí přehledy o používání zařízení, díky čemuž rodiče vidí týdenní přehled a mají možnost nechat své děti používat určité aplikace bez časového omezení.