Svíčku Lumos Candle zapálíte pouhým stisknutím tlačítka

U volně stojící svíček je tendence, že vosk odkapává všude kolem svíčky. Zatímco modernější svíčky ve skleněných nádobách je těžší znovu zapálit, když už vosk i knot klesl o něco níže. Značka Lumos nabízí alternativu, kde se svíčka zapaluje pouhým stisknutím tlačítka.

Existují dvě části svíčky zvané Lumos Cadle – podklad, který obsahuje baterii a potřebnou elektroniku, spolu s vyměnitelnými náplněmi, které jsou umístěny na této základně. Každá náplň zase sestává z čiré nádoby obsahující dřevěný knot obklopený přírodním sójovým voskem, který voní po esenciálním oleji.

Když chce uživatel zapálit svíčku, tak stačí stisknout tlačítko na podkladu. Tím dochází k elektrickému výboji, který se přesouvá ke knotu (prostřednictvím patentovaného procesu), kde vzplane a funguje jako běžná svíčka, dokud zcela nevyhoří.

Podstavec lze nabíjet přes USB a údajně by měl vydržet více než čtyři měsíce používání (čtyři zapálení svíčky denně). Svíčka Lumos je v současné době k mání přes Indiegogo za 58 dolarů, kdy si můžete vybrat jeden Lumos Candle se dvěma náplněmi (výběr ze šesti vůní).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766