0

Ve snaze poskytnout komplexnější wellness nabídku pro poskytovatele zdravotní péče a zaměstnavatele se FitBit nedávno rozhodl spustit špičkovou zdravotní a fitness koučovací službu. Tento program, nazvaný FitBit Care, má za cíl pomáhat jednotlivcům držet se svých plánů v rámci udržení kondičky a léčby nemocí.

K aktivování platformy si musíte stáhnout novou aplikaci s názvem Fitbit Plus, která bude zpracovávat data z Fitbit náramků a zdravotnických zařízení, jako jsou monitory krevního tlaku. Vedle správy bude aplikace lidem umožňovat, aby se připojili ke podpůrným skupinám a dostávali podporu od svých zaměstnavatelů.

Poskytovatel pojištění Humana, který již službu nabízí zákazníkům se zařízením Fitbit, nabídne FitCare i svým lidem. Jedním z hlavních cílů platformy je, aby se jednotlivci mohli bez problémů spojit se svými lékaři. Lékaři budou schopni sledovat denní metriky svých pacientů a sledovat, jak si jejich léčba vede.

Spuštění této služby je součástí cíle FitBit figurovat jako zdravotní středisko, kde se lidé mohou spojit se všemi aspekty wellness a podporou, kterou potřebují k dosažení svých cílů. Začátkem tohoto roku společnost FitBit získala technologii Twine Health, což je platforma zaměřující se na zdraví na pracovišti.