Běžci si mohli vyzkoušet boty Nike React pomocí AR hry

Nike vyvinul hru pracující v reálném čase. Hra Game of Go umožnila běžcům vyzkoušet si novou běžeckou obuv Nike React na speciálně upraveném běžeckém trenažéru, který běžcům pomáhá zlepšovat jejich rychlost a reflexy. Cílem aktivace značky bylo přinést inovativní technologii React do života vizuálně přesvědčivým způsobem.

Aby se tak stalo, tak značka vyvinula videohru, která umožnila hráčům setkat se s jejich „vnitřním běžcem“: Účastníci si mohli vytvořit svého vlastního běžícího avatara a vyzkoušet boty v reálném čase při zkoumání světa pěny, bublin a chundelatých vlasů. Tři běžecké pásy byly vytvořeny a nainstalovány na náměstí Microsoft Square v Los Angeles, kde byl sledován pohyb skeletových bodů každého hráče, díky kterému reagovala 400metrová virtuální dráha. Technika 3D vykreslování plynule v reálném čase přeměňovala pohyb běžce na animaci.

Aktivace byla sdílena se světem prostřednictvím první Snappable hry na světě. Díky Snapchat Augmented Reality Lens si mohli hru Game of Go zahrát i hráči z celého světa na svých telefonech. Třídenní akce Game of Go dosáhla 4,5 milionu TV impresí, 1,5 milionu OOH impresí a 25,6 milionu digitálních impresí prostřednictvím Snapchat AR hry.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3635