Mobilní jídelní vůz od restaurace Denny’s nabízí pomoc obětem hurikánu Florence

Ameriku právě trápí přírodní katastrofy, a tak se firmy často snaží pomoci lidem v zasažených oblastech. Anheuser Busch nabídl pitnou vodu, zaměstnanci společnosti Lowe pomáhali s úklidem po hurikánu Harvey. Řetězec restaurací Denny’s oznámil svou metodu poskytnutí pomoci ve formě nového vozu Mobile Relief Diner, který bude nasazen v Severní Karolíně.

Mobilní jídelní vůz měl úspěšnou počáteční zkoušku, která pomohla lidem postiženým požáry v severní Kalifornie. Obrovské vozidlo je plně funkční jídelna na kolech, která byla navržena řetězcem restaurací, aby mohla cestovat kamkoliv v USA během mimořádných situacích, jako jsou přírodní katastrofy. Jídelna poskytuje veškeré jídlo zdarma.

Pro Denny’s je pomáhání komunitě důležitým cílem v rámci jejích charitativních činností. Jídelní vůz je v současné době v Severní Karolíně a novinky můžete sledovat na Twitter účtu @DennysMRD.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766