Sinemia nabízí předplatné, se kterým můžete neomezeně chodit do kina

Zatímco Moviepass, předplatné lístků do kin, zůstává jedním z největších hráčů na svém trhu, nový konkurent se snaží sáhnout na jeho tržby: Sinemia je společnost, která celou dobu nenápadně dívala a učila se z chyb Moviepassu. Nyní spouští neomezený plán v USA, Velké Británii, Kanadě a Ustrálii.

Předplatné stojí 30 dolarů měsíčně a zaměřuje se na diváky, kteří sledují jeden až tři filmy měsíčně. Sinemia strávila čtyři roky testováním a laděním neomezeného modelu a je přesvědčena, že následující plán bude udržitelný a ziskový v průběhu času. Společnost nabídne celou řadu filmových plánů, které stojí měsíčně od 4,99 dolarů do 89,99 dolarů, což může zahrnovat i prémiové formáty, jako jsou lístky do IMAXu a na 3D.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766