0

Allergan, výrobce botoxu, má silnou pozici na trhu medicínské estetiky. Ale značka se chce ujistit, že zůstane lídrem na trhu i po další léta. Společnost proto vytvořila novou webovou stránku Spotlyte, která je zaměřena na mileniály, kteří možná doposud nepotřebují jejich výrobky.

Webová stránka je nápadem módní expertky Alexandry Wilkis Watsonové, kterou Allergan najal po odchodu z Gilt Groupe počátkem tohoto roku. K zacílení na mladší zákazníky je webová stránka Spotlyte navržena tak, aby vypadala jako běžný beauty blog, včetně průvodce nejlepším účesem, tipů od make-up umělců a rozhovory s celebritami. Cílem stránky je poskytnout spotřebitelům nejdůležitější informace týkající se kosmetických a beauty procedur a být kurátorem informací o lékařské estetice.

Vzhledem k tomu, že se očekává, že existující lékařský estetický trh se do roku 2025 zdvojnásobí, tak Allergan doufá, že využije popularitu oblasti tím, že vytvoří digitální centrum pro otázky a potřeby spotřebitelů, pomůže jim poskytnout důvěryhodné průvodce a informace o tématech, které zákazníci často hledají.