Luxusní předplatné pro muže přináší členům vybrané francouzské produkty

OuiPlease Homme je nejnovější předplatné pro muže v USA a Kanadě. Původně se značka zaměřovala na ženy, které hledaly francouzské produkty pro krásu a péči o pleť, ale rozšířila své podnikání tak, že každé dva měsíce posílá krabici zaměřenou na mužskou klientelu.

Výrobky z OuiPlease Homme jsou vybrány týmem francouzských tastemakerů a jsou dobře vyhledávány a zhodnoceny. Výrobky jsou plné velikosti a mají představit americkým a kanadským zákazníkům autentický francouzský styl a začínající značky. Předplatitelé mohou očekávat, že v sortimentu OuiPlease Homme najdou příslušenství do tělocvičny, svíčky, péči o pleť, kolínské apod.

OuiPlease Homme má za cíl mužům nabídnou chuť Francie, kteří se zajímají o high-end evropskou módu a produkty na osobní péči. Boxy je nyní možné předobjednat a cena de pohybuje od 150 do 650 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766