Značka Kodak cílí na mladé pomocí kolekce oblečení od Forever 21

Současná streetwear móda se spoléhá na klasický design a nostalgii a dává dříve známým značkám příležitost stát se znovu relevantními. Americká technologická společnost Kodak, která je známá svou fotografickou minulostí, dělá právě to, že se spojila s módní značkou Forever 21 a vytvořila řadu pouličního oblečení založené na některých starých logách značky Kodak.

Přechod od filmu k módě pochází od Danyho Atkinse, branding officer značky Kodak. Podle Atkinse, „Móda přinesla naši značku ke zcela novému publiku a udělala ji aspirační způsobem, který tu možná předtím nebyl.“ Kolekce bude obsahovat 26 kusů a oživí zpět mnoho návrhů Kodaku z jeho NASCARového týmu z 90. let minulého století. NASCAR je oblíbený u streetwear fanoušků, takže Kodak zapadne přirozeně.

Společnost Kodak se chce s touto spoluprací spojit s populární streetwear kulturou a zůstat před mladými spotřebiteli, ke kterým má módní prodejce přístup. Kolekce Kodak je nyní k dispozici na webu Forever 21.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762