Coyuchi nabízí předplatné nového povlečení, kdy vaše staré zrecykluje

Současný trh s předplacenými službami nabízí rozmanitou nabídku, od produktů pro krásu a péči až po hračky pro psy. Luxusní společnost s lůžkovinami Coyuchi se připojuje k tomuto trendu a začíná nabízet předplatné lůžkovin, kdy zákazníci obdrží novou sadu luxusního ložního prádla ekologicky šetrným způsobem.

Coyuchi for Life, jak se služba nazývá, umožní předplatitelům vybrat si plán, v rámci kterého jim společnost vymění ručníky nebo prostěradla každých šest měsíců, rok nebo dva roky. Jakmile období předplatného skončí, tak zákazníci odešlou zpět svá stará prostěradla, aby obdrželi nová, a Coyuchi vrácenou sadu vyčistí a opraví, následně ji nabídne k prodeji se slevou ve svém obchodě. Jak vysvětluje Eileen Mockus, CEO společnosti Coyuchi, služba má za cíl s tímto produktem vyvážit očekávání zákazníků ohledně novosti s udržitelnou odpovědností.

Od zahájení programu v dubnu 2017 značka nahromadila 62 kilogramů materiálu, který byl použit a vrácen, a to vše bylo vypráno pomocí Renewal Workshop, který používá proces čištění na bázi oxidu uhličitého, který vyžaduje méně vody k obnovení materiálu, po kterém se bude prodávat téměř za polovinu. Vše, co bude příliš poškozené, tak bude věnováno místním řemeslníkům.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762