Automobilka Buick umožní řidičům platit na čerpací stanici, aniž by museli opustit vůz

Americká automobilka Buick chce řidičům šetřit čas a poskytnout větší pohodlí pomocí partnerství se společností ExxonMobil. Značky se spojily, aby rozšířily službu Marketplace, což je informační systém společnosti GM, který řidičům umožní zaplatit za natankované palivo z pohodlí svého vozidla, aniž by museli někam dávat kreditní kartu nebo používat svůj chytrý telefon.

Cílem této platformy je odstranit otravné záležitosti spojené s doplňováním paliva. Chcete-li platformu použít, tak stačí stisknout ikonu ExxonMobil na obrazovce Marketplace, která identifikuje čerpací stanici, na které se nacházíte. Poté vyberete číslo čerpadla a potvrdíte způsob platby, a můžete začít tankovat.

Jedná se o první kompletní platební možnost od ExxonMobilu zakomponovanou do palubní desky, která vyžaduje méně kroků než jakýkoli jiný způsob placení za palivo, který v současnosti existuje.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762