Wearable zařízení pomáhá zaměstnancům Container Store poskytovat lepší služby zákazníkům

Maloobchodníci vždy hledají způsoby, jak mohou technologie pomoci jejich zaměstnancům komunikovat navzájem lépe a nabízet lepší služby zákazníkům. Container Store strávil roky testováním různých programů řízení pracovníků a tříbil svá zjištění do přenosného zařízení Theatro Communicator.

Zařízení, které lze aktivovat hlasem, udržuje zaměstnance propojené, včetně aplikací, které umožňují komunikaci mezi uživateli v podnikovém vyhledávání SKU, sledování polohy zaměstnanců, analytika obchodu a další. Container Store testoval zařízení v obchodech po dobu dvou let a zaznamenal výrazné zlepšení v sekci Custom Closets, která funguje pouze na objednání schůzky – kvůli nedostatku komunikace byly schůzky promeškávány. Komunikační zařízení zajistilo, že zaměstnanci byli vždy informováni o schůzkách a že zákazníci dostávají řádné služby.

Po rozšíření tohoto úspěchu si prodejce nedávno otevřel obchod v Dallasu, který byl plně vybaven wearable technologií a plánuje provést změny v celostátním měřítku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762