Jedlá modrá barva Bombay Sapphire má chuťově i barevně obohatit klasický drink s tonikem

Značka ginu Bombay Sapphire představila „The Paint Collection“, což je vlastní kolekce jedlých barev, které mohou být použity k obohacení zážitku z pití koktejlu. Tyto kreativní koktejlové barvy byly vytvořeny ve spolupráci s hlavním návrhářem koktejlů Richem Woodsem z Duck & Waffle, a inovační společností Smith & Sinclair.

Doposud značka Bombay Sapphire představila Blue Edition, která se v následujících měsících objeví ve více než 150 barech ve Velké Británii. Zapojené bary jsou vyzvány, aby při míchání ginu s tonikem namalovaly předtím do sklenice barevný modrý proužek, díky čemuž nápoj obohatí o chuť i barvu.

Po uvedení ikonické jedlé modré koktejlové barvy Blue Edition budou představeny další barvy, z nichž každá se může chlubit příchutí rostlinných výtažků, které zákazníci najdou v ginu Bombay Sapphire.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762