Hotel Mandarin Oriental v Miláně nabízí hostům lekce focení na Instagram

Vzhledem k tomu, že sociální média si udržují své místo jako nedílnou součást života lidí, mnozí se zajímají o to, jak zlepšit kvalitu svých fotografií, aby učinili své profily zajímavější, a dokonce i získat další fanoušky. Hotel Mandarin Oriental v italském Miláně nabízí aspirujícím hvězdám sociálních sítí balíček, který nazývá „Be an Influencer for a Day“ (Buďte influncerem na jeden den).

Součástí balíčku je také apartmá v hotelu, bohatá snídaně a školení sociálních sítích od renomované influencerky Eleonory Carisi. Kromě toho si hosté mohou užívat soukromou čtyřhodinovou prohlídku italského módního města, které je pro Instagram jako zrozené. K dispozici bude profesionální fotograf, který pomůže turistům pořídit ty nejlepší záběry.

Hotely jako Mandarin Oriental se spoléhají na sociální sítě v rámci své pro propagaci. Tato jedinečná nabídka má za cíl zvýšit přitažlivost zákazníků nakloněných k sociálním sítím a současně slouží k vytváření užitečného originálního obsahu značky. Cena balíčku je však vysoká, kdy za noc zaplatíte 3 100 euro, nicméně hotel se snaží oslovit klientskou základnu, která má zájem prezentovat luxusní životní styl. Balíček je možné rezervovat až do konce května 2019.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762