Věrnostní program hotelu Hilton nabízí hostům personalizované doporučení míst k navštívení

Globální pohostinská společnost Hilton nedávno představila novou funkci svého věrnostního programu Hilton Honors, který poskytuje členům personalizované cestovní poradenství a místní tipy na nejlepší místa k navštívení nacházející se poblíž hotelu. Tato funkce zvaná Explore nabízí doporučení od místních členů týmu Hilton a využívá špičkovou lokalizační technologii poháněnou službou Foursquare.

Hosté mohou procházet tipy na doporučená jídla, noční život, nakupování a místa pro aktivity s fotografiemi a tipy doporučující nejlepší položky v nabídce, nejlepší časové úseky nebo konkrétní věci, které vyhledávat. Tyto tipy jsou vybrány pro různé cílové skupiny, jako jsou například rodiny hledající muzea pro děti, častí cestovatelé hledající dobrou restauraci na obchodní večeři, nebo páry hledající dobré kulinářské zážitky.

Spolu s informacemi o místních akcích v reálném čase, jako jsou hodnocení, fotografie a otevírací doba, si hosté budou moci prohlédnout všechna relevantní doporučení pro svou hotelovou rezervaci, které si mohou zařadit do průvodce v aplikaci pro svůj další výlet.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762