Supermarket ShopRite poskytuje vzdělávací kurzy v obchodech ohledně zdravé stravy

Vytvoření nutričních, vyvážených rodinných jídel může být náročné na rozpočet, a navíc v okamžiku, kdy prodejci potravin si nejsou jisti, které konkrétní potraviny pomáhají podporovat zdravé návyky. Supermarket ShopRite chce pomoc zákazníkům tím, že nabízí předem připravené sady jídel a vzdělávací přednášky v obchodech pro lepší rozhodování ohledně potravin.

Během měsíce září, na počest Národního měsíce rodinných jídel (National Family Meals Month), obchody ShopRite poskytnou kuchařky zdarma a budou hostit prezentace zdarma, které budou vedené odborníky na výživu. Kampaň také představuje sady jídel za 11,99 dolarů, se kterými lze snadno připravit jídlo pro celou rodinu.

„Poskytování zákazníkům zdravé, cenově dostupné a časově úsporné zdroje bylo vždy prioritou obchodu ShopRite,“ sdělila Natalie Menza-Croweová, ředitelka Director of Health and Wellness značky ShopRite.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762