Fanoušci BMW M mohou sdílet své zážitky na speciální sociální síti

BMW M, dceřiná společnost německého výrobce automobilů BMW, vybudovala úspěšnou kampaň z předchozího roku s názvem „Too Much.“ 7. září zahájila společnost novou online kampaň s mottem „Welcome to M Town, where too much is just right,“ (Vítejte ve městě M, kde příliš hodně je tak akorát). Město M je v podstatě sociální a digitální komunikační platforma pro fanoušky BMW M.

Fanoušci se mohou zaregistrovat jako občané M Town na bmw-m.com a vytvořit si svůj vlastní digitální průkaz BMW M, na kterém pak mohou sdílet své jízdní zážitky s ostatními „občany“. Webová stránka obsahuje originální videa, exkluzivní zboží a další nabídky pro budování komunity. Kromě toho se po celém světě budou konat akce „M Town“, které spojují lidi v reálném životě.

Tato digitální kampaň je součástí BMW M fokusujícím se na vysoce výkonný segment. Značka doufá, že tento vývoj jí poskytne příležitost k růstu loajální základny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762