Banka Chase pracuje na gamifikačním způsobu, jak si zlepšit kreditní skóre

Když zákazníci žádají o kreditní kartu, kupují si nový automobil nebo si kupují dům, tak je důležité mít silné kreditní skóre. Banky také závisí na zákaznících s dobrým kreditem, takže banka JP Morgan Chase hledá způsoby, jak odměnit zákazníky, kteří se snaží zlepšit své skóre.

Nápad banky ohledně odměn za kreditní skóre nedávno odhalil v rozhovoru generální ředitele společnosti Jamie Dimon. Podle Dimona by: „To mohli zgamifikovat, ale také vám poskytnout skutečné odměny. Pokud se dostanete na úroveň 700, 750, tak vám trochu snížíme náklady na hypotéku. Pokud to získáte, tak vám poskytneme skutečné odměny, jako je tomu dnes u kreditních karet.“

Banka Chase již svým klientům nabízí bezplatné kreditní skóre, což dnes mnohé banky dělají – podnikání v oblasti půjček je konkurenceschopné, takže společnost usiluje o další podněcování podnikání zákazníků a odlišuje se od ostatních významných hráčů ve svém odvětví.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762