Žvýkačky Extra pomáhají hudebníkům získat nové posluchače pomocí reklam na YouTube

Značka žvýkaček Extra nedávno zahájila nový způsob, jak podporovat nové hudebníky. Program se nazývá Extra Support Acts a na YouTube nahrazuje pre-roll reklamy se soutěží zaměřenou na australské hudebníky.

Tato iniciativa má za cíl poskytnout smysl často ignorovaným nebo přeskakovaným reklamám před videi tím, že apeluje na hudební vkus diváků. Reklamy spojují začínající hudebníky se známými hudebníky, kteří pomáhají podporovat talenty. Mezi některými známými hudebníky, kteří budou podporovat nové talenty, jsou i The Rubens, Alison Wonderland a 5 Seconds of Summer.

Tyto reklamy nejenže poskytují prostor novým talentům, ale také podporují zapojení diváků tím, že jim poskytují možnost hlasovat. Čtyři ze šestnácti hudebních skupin s největším počtem zhlédnutí budou vybrány jako vítězové soutěže. Ceny za vítězství zahrnují mentorství, čas ve studiu a koncert na akci Universal Music ARIA Week Showcase.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762