Do Prahy dorazil první online výčep piv Peevo.cz

V České republice se postupně objevují služby, které poskytují rozvoz. Začalo to tradičně jídlem a nyní se objevují úzce specializované nabídky, se kterými lze cílit na specifický segment. Jelikož Česká republika patří mezi největší konzumenty piva, tak bylo jen otázkou času, kdy se objeví první online pivní výčep.

Peevo.cz nabízí expresní rozvoz čerstvě načepovaných piv z menších českých pivovarů, který momentálně funguje pro zákazníci v Praze a okolí. Online výčep nabízí 6-8 druhů piv, které se obměňují několikrát týdně. Objednávku stačí jednoduše naklikat na webu Peevo.cz, zvolit množství a skleněnou či PET lahev. Pivo je pak načepováno speciální pípou, díky které nepřijde tekutina do kontaktu se vzduchem, čímž se zachová čerstvost a pivo vydrží v lahvi až měsíc. Pivo je potom dodáno zákazníkovi expresně do 90 minut nebo ve zvoleném čase. Kurýr přiveze pivo vychlazené na ideální teplotu, připravené k servírování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762