Prezentujte jako planner

Jedním z důvodů, proč mám tolik rád knihy a filmy, je, že se od nich dá krásně naučit způsoby zajímavého vyprávění. Protože právě storytelling je to, co ve skutečnosti dělí dobrého plannera od výborného.
Dobří planneři vědí, jak provádět výzkum, hledat insighty a sloučit získané informace dohromady. Výborní planneři však vědí, jak vzít tyto informace a pomocí nich odvyprávět působivý příběh. Krásné vyprávění je zakořeněno v jednoduchosti. Pokud jste skvělý vypravěč, tak nepotřebujete nějaký software. Měli byste být schopni vyprávět působivý příběh i s nakresleným obrázkem na ubrousku.
Připravil jsem šablonu prezentace s několika tipy, které musíte mít na paměti, když se pokoušíte odvyprávět váš jedinečný příběh…

Prezentaci zobrazíte kliknutím na obrázek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762