Zonky vydává knihu s příběhy podnikatelů, kteří uspěli díky půjčkám od lidí

Zonky.cz je česká peer-to-peer online služba, která zprostředkovává online půjčky mezi lidmi. Doposud lidé půjčili přes 302 milionů korun na více než 1 770 projektů. Což je nebývalé číslo, ze kterých vzešlo několik úspěšných projektů. A právě vybrané úspěšné projekty dostaly své místo v knize „Od nápadu k úspěchu“, kde jsou příběhy lidí, jenž se rozhodli zariskovat a jíst svou cestou.

V knize je 24 příběhů podnikatelů, kteří se rozhodli získat peníze na své projekty prostřednictvím půjčky na Zonky.cz. Kniha má fungovat jako návod, jak začít podnikat v České republice, kde podnikatelé sdílí své rady a jak rozjížděli své podnikání. Mezi projekty najdete například bylinkovou dílnu, hudební školu nebo tatérský salon. Knihu Od nápadu k úspěchu (aneb 24 příběhů, jak začít podnikat v Česku) si můžete pořídit za 259 korun.

Zdroj: Zonky

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762