Luna fofo je inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti

Švédská značka FOREO nedávno vydala nejmenší trenéra krásy s umělou inteligencí na světě. Nese název LUNA fofo a jedná se o zařízení na čištění obličeje, které je má UI systém, jenž pomáhá zákaznicím všech typů pleti s jejich každodenní rutinou díky algoritmu, který se po několika použití postupně učí typu pokožky uživatelky a potřebám.

LUNA fofo kombinuje pokročilou technologii kožního senzoru se silikonovým čistícím kartáčem a T-Sonic pulzováním pro hluboké čištění. Přístroj sdružuje informace, které shromáždí s daty z dotazníku uživatele přes aplikaci FOREO For You, která obsahuje všechny informace, a pak navrhne čistící rutinu přizpůsobenou individuálnímu typu a potřebám uživatelky.

Beta verze produktu byla spuštěna v červenci prostřednictvím partnerství se službou předplatného Beauty FabFitFun. Budoucí funkce produktu zahrnují detekci kvality vzduchu, která pak upraví ošetření potřebné pro pokožku uživatelky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762