Jaguar nabízí fanouškům vytvořit si vlastní mix písně Dua Lipa

Popová zpěvačka Dua Lipa spolupracuje s automobilkou Jaguar na inovativním způsobu, jak remixovat svou novou skladbu „Want To.“ Zpěvačka provedla testovací jízdu s autem I-PACE, který má implementované senzory umělé inteligence pro shromažďování údajů o tom, jak zpěvačka řídila, a následně vznikl remix písně založené na jejím jízdním stylu.

Fanoušci zpěvačky si mohou vytvořit svůj vlastní remix testovací jízdou ve vozech Jaguar E-PACE, F-PACE nebo I-PACE. Když si řidiči usednou za volant jakéhokoli modelu v řadě PACE, tak pokročilé senzory berou v úvahu jejich zrychlení, brzdění a vynaloženou elektrickou energii. Tato data jsou pak posílána do cloudu přes 4G připojení, čímž se odpovídajícím způsobem remixuje skladba, což vytváří trasu inspirovanou jedinečným stylem jízdy jednotlivce.

Dua Lipa x Jaguar je něco, čeho může být součástí každý. A ti, kteří nemají možnost navštívit nejbližšího prodejce Jaguar pro zkušební jízdu, si mohou vytvořit vlastní mix založený na jejich uživatelských datech ze Spotify, nebo dokonce stačí klepat rytmus na mobilním zařízení, kteří nemají na Spotify účet. Cílem partnerství je celkově zvýšit propojení uživatelů s automobilovou značkou tím, že umožní zábavnou aktivaci a současně rozšiřuje publikum společnosti Jaguar pomocí dosahu zpěvačky Dua Lipa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762