Volkswagen v rámci carsharingu nabízí i suché mytí auta

Mileniálové a mladší spotřebitelé se obecně vyhýbají nákupu vlastních aut a obracejí se na spolujízdu. Automobilky tak častěji hledají způsoby, jak nabízet své vlastní možnosti sdílení aut. Volkswagen to dělá právě díky programu We Share, jehož cílem je oslovit mladé demografické skupiny.

Služba bude debutovat v Berlíně a bude zahrnovat flotilu 1500 modelů Volkswagen e-Golf. Jürgen Stackmann, člen představenstva společnosti Volkswagen, dodává, že „chceme motivovat mladé městské uživatele k tomu, aby se zapojili do e-mobility.“ Služba bude tedy obsahovat další vybavení, které bude oslovovat mladé obyvatele města, partnerství s místními podniky, jako je suché mytí a rozvoz balíků.

Volkswagen si klade za cíl rozlišovat své služby v rušném ekonomickém růstu s přidáním těchto užitečných vlastností, a doufá, že zvýší svou atraktivitu vůči mladší spotřebitelské základně. Pokud bude pilot v Berlíně úspěšný, tak automobilka plánuje rozšířit program na další města.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762