Aesop otevřel obchod v tradičním řadovém domě Nagaya

Tradiční řadové domy Nagaya ve městě Kanazawa jsou běžně bourány, aby uvolnily místo moderní architektuře. Značka Aesop klade velký důraz na spojení s místní komunitou, tak se rozhodl otevřít obchod v jednom z těchto domů a obnovit prostor tak, aby lépe odrážel původní vzhled.

Společnost Aesop spolupracovala s architektonickou firmou Case-Real, která pomáhá udržet originální design v domácnosti neporušený. Prostor nyní obsahuje dřevěné prvky a vybavení, které vypovídají o tradičním vzhledu. Dále firma „opravila podlahu pomocí cementu, který poté narušila slámou, aby vytvořila podobný vizuální zážitek.“

Tento prostor je navržen tak, aby zákazníkům nabídl přitažlivé zážitky, což je součástí cíle Aesopu, který si chce vybudovat pověst respektující kulturu a historii čtvrtí, kde otevírá své pobočky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766