Samořídící vůz AutoX rozváží zákazníkům potraviny až domů

Mnoho spotřebitelů přestává navštěvovat tradiční obchody s potravinami a firmy čím dál více hledají způsoby, jak tyto zákazníky uspokojit. Automobilka AutoX se sídlem v Silicon Valley vstoupila na trh tím, že představila svou samoobslužnou doručovací službu, jejímž cílem je přivést obchod s potravinami přímo do domu zákazníka.

Samořídící vozy AutoX jsou naloženy oblíbenými potravinami. Zákazníci mohou buď předobjednat zboží z obchodu, nebo si nechat auto doručit k sobě, kde si mohou vybrat zboží na místě. Vozidlo používá prostředí s řízenou teplotou, aby udrželo potřebné potraviny čerstvé.

Vzhledem k tomu, že náklady na pracovní sílu v supermarketech a kurýrů mohou být vysoké, tak autonomní funkce AutoX nabízí krásné řešení. Služba se dále odlišuje tím, že nabízí spotřebitelům možnost výběru vlastních potravin z pohodlí svého vlastního bydliště, než aby si je vybírali vzdáleně od obchodních partnerů. Program běží v pilotním režimu v oblasti San Jose v Kalifornii s tím, že se plánuje posunout do dalších oblastí v Kalifornii.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762