Návštěvníci newyorské pobočky L’Occitane pocítí atmosféru Provence

Francouzská kosmetická značka L’Occitane en Provence přináší do svého vlajkového obchodu NYC 5th Avenue plnohodnotný zážitek a nabízí návštěvníkům mnohem více než jen produkty. Značka známá pro své vůně a výrobky osobní péče, jako jsou krémy na ruce, se připojuje k lize maloobchodníků zaměřené na pobídky návštěv obchodů tím, že nabízí nakupujícím exkluzivní a personalizované služby.

Zá návrhem obchodu stojí Daniel Contorni a Blackburn, obchod skoro na 200 metrech čtverečních má umístěná kola před pozadí Provence, což nabízí příležitost pro fotografii na sociální sítě. Na místě jsou k dispozici ruční masáže, možnost vytvářet vlastní suvenýry, a dokonce si vychutnávat provensálskou léčbu. Co se týče výrobků, spolu s různými výrobky L’Occitane bude obchod také prodávat papírnictví od firmy Rifle Paper Co. a lahve na vodu od společnosti S’well.

Navíc vlajková loď společnosti 555 5th Avenue má za cíl přinést historii značky do života prostřednictvím tematického jídla a atmosféry, což zákazníkům nabízí příjemný zážitky, které si zapamatují.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762