Měsíční předplatné od Ipsy nabízí krabici plnohodnotných kosmetických produktů

Oblíbené předplatné krabic značky Ipsy se rozšiřuje nad rámec tradičních obchodní modelů v tomto odvětví a nyní nabízí všem předplatitelům víc než jen typické vzorky produktů. Krabice krásy debutuje se svou službou Glam Bag Plus, která stojí 25 dolarů měsíčně za krabici, která obsahuje pět plnohodnotných produktů.

Posunutím své služby dál doufá Ipsy, že značka bude konkurenceschopná vůči zavedeným značkám jako je Ulta a Sephora, stejně jako dlouhodobý rival Birchbox. Spolu s měsíčními vzorky vytváří značka Ipsy i video obsah, který doprovází téma obsahu balíčku, a poskytuje předplatitelům další informace o aktuálním výběru.

Společnost Ipsy se vždy zaměřila na to, aby svým zákazníkům poskytovala výrobky v hodnotě vyšší než 9,99 dolarů za měsíc. Značka doufá, že tento modernizovaný plán nabídne větší pobídku novým členům, kteří se připojí, a pomohou tak rozšířit její základnu 3 milionů předplatitelů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762