Letecká společnost Qantas Airways chystá wellness programy během dálkových letů

Qantas Airways chce se svým novým návrhem letadel, aby dlouhý let mezi Londýnem a Sydney nebyl jen o přežití dálkového letu, ale také o pohodlí. V současné době se projekt Sunrise snaží posunout dálkové lety na další úroveň pohodlí a volného času. V tuto chvíli si vybírá mezi letadly Boeing 777X a Airbusem A350 pro ideálního dopravce na svých trasách.

Zatímco testovací lety budou probíhat ještě několik let, tak oficiální spuštění má být v roce 2022. Qantas již připravuje plány pro vybavení na dálkovém letu. Značka má za cíl poskytnout prostor pro 300 cestujících, plus zavazadla, stejně jako cvičební prostor, bar, zařízení pro péči o děti, spaní a další.

Letecké společnosti po léta bojují proti vedlejším účinkům dálkových letů. Projekt Sunrise doufá, že tyto frustrace eliminuje tím, že poskytne cestujícím nejen pohodlný let, ale také schopnost zůstat v klidu během celého letu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762