Kellogg’s spolupracuje se slavným cukrářem k vytvoření cereální kulinářské akci

Cereální snídaně se posunout na vyšší kulinářskou úroveň díky slavnému cukráři Duffu Goldmanovi. Cukrářský mistr spolupracuje se značkou Kellogg’s na speciální kulinářské akci v brandovaných prostorech v New Yorku a výtěžek z akce bude na kampaň No Kid Hungry.

Goldman použil různé příchutě cereálií Kellogg’s, jako je jablko, javor a skořice, aby vytvořili menu, které oslaví podzim. Podle Goldmana: „Bylo to zábava se dostat mimo komfortní zónu a objevit nekonečné možnosti cereálií – doufám, že moje výtvory budou inspirovat všechny, aby experimentovali ve svých vlastních kuchyní.“

Iniciativa navíc nabízí dobročinné cíle: Každý host na akci bude požádán, aby zaplatil, kolik chce s tím, že veškerý výtěžek půjde nadaci No Kid Hungry v boji proti hladu u dětí. Akce se bude konat od 12. do 13. září a rezervace lze provést přes opentable.com.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762