Smíšená realita Realfiction poskytuje firmám rychlé obchodní řešení

Realfiction, specialisté na smíšenou reality (Mixed Reality), oznámila svůj nový projekt zvaný „Magic-as-a-Service“. Tato služba umožňuje maloobchodníkům, nákupním centrům a majitelům značek snadno pracovat na zvýšením prodeje, vytváření povědomí a přidávání členů do věrnostních programů. Model podnikání na bázi SaaS (Software-as-a-Service) navíc umožňuje společnostem eliminovat velké množství výzkumných a investičních poplatků. Navíc to snižuje náklady na nábor a vývojový čas k aktualizaci hardwaru.

In-house tým společnosti Realfiction také vytvořil počáteční sadu konceptů a animovaných šablon, které jsou připravené pro použití v obecných kampaních s možností přizpůsobení individuálním cílům. Tyto šablony umožňují jednoduchý a rychlý vývoj přizpůsobeného obsahu na jednu kampaň. Tento obsah pak můžete nastavit na automatický kalendář, který se přizpůsobí kampaním. Dále budou zahrnuty automatické aktualizace.

Tento projekt „Magic-as-a-Service“ umožňuje partnerům bez předchozích zkušeností s technologiemi míšené reality přímo implementovat technologii do svého podnikání.

Realfiction se zaměřuje jak na maloobchod, tak na zábavu. Smíšená realita by mohla fungovat jak pro in-house reklamu, tak jako vzdělávací materiál v muzeích a galeriích nebo ve veřejných prostorech pro místní cestovní ruch. Předpokládané zavedení služby je na konci roku 2018.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762