Přenosný psací stroj Freewrite Traveler eliminuje zbytečné rozptylování při psaní

Astrohaus je společnost, kterou založil oceňovaný designér a inženýr Adam Leeb. Nyní pod touto společností vydal svůj nejnovější nástroj pro psaní – Freewrite Traveler. Tento nástroj je navržen tak, aby vás nic nerozptylovalo a dal se snadno přenášet. Není zde žádná aplikace, nevyskakují u něj žádné notifikace, prostě nic, co by mohlo zapříčinit rozptýlení spisovatele. Cílem psacího nástroje je umožnit autorům, aby maximalizovali svou produktivitu.

Stroj Freewrite Traveler je vybaven klávesnicí, je skládací a váží méně než 1kg, takže je pohodlný pro psaní na cestách. Navíc Freewrite Traveler zálohuje vše, co napíšete. Nástroj ukládá každé napsané slovo přes Dropbox, Evernote nebo Google Drive, takže máte jistotu, že o nic nepřijdete. Je zajímavé, že zařízení neumožňuje pokročilé funkce úprav, jako je možnost kopírovat a vkládat text. Autor tím chce pomoc zvýšit soustředění na samotné psaní.

Psací stroj si nyní můžete pořídit přes Indiegogo, kde Freewrite Traveler dosáhl svého cíle (50 000 dolarů) za 28 minut. Je vidět, že lidé vyhledávají možnosti, jak zůstat soustředěný a pracovat produktivněji.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762