Reproduktor od Second White vyzařuje světlo podle hudby

Jak se technologie vyvíjí exponenciálně, tak se i hudební reproduktory stávají čím dál inovativnějšími. Společnost Second White totiž rozšiřuje funkci reproduktoru, a kromě zvuku produkuje také světlo.

Second White totiž navrhl reproduktor s umělou inteligencí. Což může vyznít jako Alexa od Amazonu, ale Second White jde o krok dál a interaguje s lidmi prostřednictvím jiného média: světlo. V minimalistickém provedení je reproduktor zcela bílý, s výjimkou integrovaného světelného proužku. Tento pás se rozsvěcuje podle hudby, kterou uživatel poslouchá.

Analyzováním nálady posluchače v závislosti na jejich výběru hudby poskytuje osvětlovací zařízení úžasnější zážitek z poslechu hudby. Reproduktor tak spojuje více smyslů najednou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762