Ford zajišťuje pacientům, aby dorazili na naplánovanou zdravotní schůzku včas

Společnost Ford Motor Company spolupracuje s lékařským centrem v Detroitu (Detroit Medical Center), aby poskytla dopravu pacientům, kteří nemají možnost se dostat do jedné z osmi nemocnic a ústavu, čím chce všem zlepšit přístup ke zdravotnictví napříš Metro Detroit.

Odhaduje se, že 3,6 milionu Američanů není schopno kvůli nedostatku přepravy získat zdravotní péči, kterou potřebují. Cílem služby Go-Ride od Fordu je usnadnit zaměstnancům DMC, aby si svým pacientům naplánovali a rezervovali přepravu a poskytli tak jednotlivcům bezpečnou a důvěryhodnou službu, díky které dostanou péči, kterou potřebují.

Řidiči služby Go-Ride jsou profesionálně vyškoleni a řídí dodávky, které jsou schopné vyhovět potřebám lidí, kteří mají problémy s mobilitou. Podle výrobce automobilů má přepravní služba společnosti Go-Ride 97 % úspěšnost, co se týče včasného vyzvednutí a doručení pacienta do nemocnice, což umožnilo doktorům poskytnou lepší lékařské služby svým pacientům.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762