Cestující mohou rezervovat ubytování a lety psaním zpráv virtuálnímu asistentovi

Cestující, kteří si přes internet rezervují večeři, hotelový pokoj nebo let, chtějí často být konkrétnější ve svém vyhledávání, než to umožňují webové stránky. „Mezi“ je virtuální cestovní asistent, kterého nedávno koupila společnost American Express, jenž zákazníkům umožňuje psát botovi hlubší dotazy, aby našel přesně to, co hledají.

Zatímco chatbot Mezi původně poskytoval více služeb, jeho tvůrci se rozhodli, že se zaměří pouze na cestování poté, co si všimli, že poptávka v této kategorii stoupala třikrát rychleji než v dalších kategoriích. Mezi pracuje jinak než ostatní boti, využívá technologii hloubkového učení, což znamená, že čím více lidé používají službu, tím více aplikace rozumí preferencím uživatelů a stává se tak efektivnějším při navrhování doporučení.

Jedním z hlavních cílů Mezi je ušetřit čas uživatelům kombinací více funkcí v jedné aplikaci. Služba se snaží být zvláště užitečná pro obchodní cestující, kteří musí rezervovat hotely a lety bez příliš pokročilého plánování. Virtuální asistent je dostupný na více platformách.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762