Zákazníci Walmartu mají nyní přístup k předplatnému e-knih a audioknih

E-knihy ve Spojených státech narůstají na popularitě kvůli pohodlí a dostupnosti. Walmart se připojuje k tomuto trendu a spojil se s japonským gigantem Rakuten, aby vytvořil vlastní nabídku e-knih.

Nová služba umožní zákazníkům Walmartu získat přístup ke knihovně Kobo, spadající pod Rakuten, která nabízí více než 6 milionů titulů. K tomu společnost Walmart vytvořila i předplatné pro audioknihy, kde uživatelé jednu knihu měsíčně za 9,99 USD.

Spolupráce mezi těmito dvěma společnostmi začala v lednu tohoto roku a nyní se vstupuje do ostrého provozu. „Práce s Kobo nám možňuje rychle a efektivně spustit na webu Walmart.com kompletní katalog elektronických knih a audioknih,“ dodal Mario Pacini, generální manažer ecommerce a zábavy pro americký trh.

Jako součást své širší strategie začne Walmart nabízet i elektronické knihy Aura a Clara, které spadají právě pod Kobo. Kromě toho první zákazníci mohou dokonce dostat 10 dolarů slevu z e-knihy nebo audioknihy jako součást prvního kola výhodných nabídek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762