V8 nabízí mileniálům hydratační nápoj na bázi zeleniny a ovoce

Mileniálové berou vážněji téma hydratace, proto se značka zeleninové šťávy V8 snaží nabídnout této cílovce zajímající se o wellnes nápoj, který bude pro ně nejen zdravý a hydratující, ale také poskytne výživové výhody, které přicházejí s konzumací ovoce a zeleniny.

Nový nápoj, V8+Hydrate, je považován za první nápoj, který používá zeleninu jako zdroj přírodního elektrolytu. Je k dispozici ve třech příchutích a je popisován jako nápoj obsahující „rostlinnou hydrataci“. Aby značka oslovila mladší spotřebitele, tak je nápoj prodáván pouze online.

Nápoj bude nejdříve prodáván prostřednictvím Amazonu, Walmartu a Peapodu. Diego Palmieri, CMO ze společnosti Campbell’s Soup (pod kterou nápoj spadá), dodal, že nápad online prodeje „byl samozřejmým krokem, jelikož spotřebitelský segment, na který se společnost zaměřuje, činí nákupní rozhodnutí mimo tradiční kanály.“

Společnost plánuje spuštění v plném rozsahu v listopadu tohoto roku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762