Program od Hondy nabízí peníze zpět těm, kteří nabíjejí svůj vůz mimo špičku

Mnoho řidičů zažilo výhody vlastnictví elektrického vozu, zejména pokud jde o úsporu peněz utracených za palivo. Honda se snaží pobídnout majitele modelu Fit EV ještě dál tím, že poskytne cash back program těm, kteří nabíjejí své auto mimo nabíjecí špičku.

Program se nazývá SmartCharge a snaží se uživatelům dát vědět, kdy nízká poptávka nabízí vysokou dostupnost energie. Tento software umožňuje komunikovat s vozidly prostřednictvím cloudu a nabíjet vůz, když je poptávka nízká. Majitelé automobilů, kteří dokončí pět nabíjecích sezení, obdrží odměnu v podobě peněz.

Honda chce pomoci zajistit, aby veškerá elektřina, kterou vyrábí, byla využívána, protože „nástroje často vyrábějí přebytečnou elektrickou energii přes noc, takže lidé dobíjející své vozidla uprostřed noci jsou dobrým způsobem, jak využít elektřinu, která by jinak mohla být nevyužita.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762