Členové letecké komunity JetSmarter si mohou nyní pronajmout i luxusní vozy

Společnost JetSmarter zavádí novou značkovou spolupráci pro svou leteckou komunitou, která je největší na světě. Spolupracuje s autopůjčovnou luxusních aut CarHopper, aby nabídla členům výhodný způsob řízení luxusních vozidel.

Partnerství nejen kombinuje luxusní cestovní a luxusní pronájem aut, ale také nabízí svým členům jedinečné služby v rámci pronájmu. Členové si mohou rezervovat pronájem automobilu prostřednictvím aplikace JetSmarter nebo prostřednictvím své nepřetržité concierge služby.

Vedle poskytování nonstop služeb umožňuje zákazníkům vybrat si svůj vůz pro libovolný den a požadovanou destinaci. Zákazníci JetSmarter mají plný přístup k rezervování míst na soukromých letech, stejně jako okamžitou možnost rezervovat luxusní automobil na stejné platformě.

Nové partnerství společností JetSmarter a CarHopper má v úmyslu zavést nejmodernější technologii své komunitě členů prostřednictvím mobilního tržiště. „Toto partnerství znovu potvrzuje náš závazek přeměnit model luxusního cestovního ruchu s důvěryhodným trhem luxusních automobilů, který hladce spojuje kvalitního dodavatele s klienty společnosti JetSmarter,“ vysvětluje Bora Hamamcioglu, zakladatel a CEO společnosti CarHopper.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762